Met plezier naar je werk gaan zorgt voor een glimlach. Gemotiveerd en ervaren personeel waarborgt de continuïteit binnen uw organisatie. De juiste mix tussen beiden maakt het verschil!

Ik wil graag kennismaken

Werken in branches waar we verstand van hebben, weten waar we over praten en ons vak verstaan, Synensis zorgt voor de juiste mensen op de juiste plek!

Als mensen op de juiste plek zitten en een baan hebben die bij hun interesse, ambities en mogelijkheden past, gaan ze met plezier naar hun werk. Dan pas komen hun talenten echt tot bloei en kunnen ze het verschil maken. Dat geldt zowel voor de mensen die via ons een baan vinden, gedetacheerd of uitgezonden worden, als voor onze eigen mensen.

Onze externe missie is het vinden van de beste combinatie van mensen en hun baan. Zeg maar, de ideale match tussen vraag en aanbod. Daarom bouwen wij aan langdurige relaties met onze klanten, leveranciers en onze eigen mensen. Open communicatie staat hierbij hoog in ons vaandel! Onze interne missie is het bieden van een optimale balans tussen werk, opleiding en privé voor al onze eigen medewerkers. Wil je meer weten over onze manier van werken of over de verschillende diensten die wij verlenen, aarzel niet om contact op te nemen. Wij komen graag - en geheel vrijblijvend! - langs.

Ons team met een missie

Zoek contactpersoon

PIKETDIENST

VERKEERSREGELAARS

Synensis Infra

06 - 11 05 24 19

Tecilla Nebig

Vestigingsmanager

Synensis Apeldoorn

055 - 767 60 50

tecilla@synensis.nl

Niek ten Broeke

Vestigingsmanager

Synensis Deventer

06 - 41 72 44 13

0570 - 76 60 10

niek@synensis.nl

Jur de Klerk

Vestigingsmanager

Synensis Arnhem

06 - 27 18 27 34

026 - 767 60 04

jur@synensis.nl

Jordy Stouten

Vestigingsmanager

Synensis Infra

06 - 15 07 80 69

055 - 767 60 26

jordy@synensis.nl

Koen Burgwal

Accountmanager

Synensis Apeldoorn

055 - 767 60 50

koen@synensis.nl

Danny Brand

Planner

Synensis Infra

06 - 52 79 30 60

055 - 767 60 26

danny@synensis.nl

Rowan Bruyn

Accountmanager

Synensis Amsterdam

06 - 15 32 81 10

020 - 767 01 67

rowan@synensis.nl

Nick Baksteen

Planner

Synensis Infra

06 - 27 22 56 32

055 - 767 60 26

nickbaksteen@synensis.nl

Ron Jansen

Accountmanager

Synensis Zutphen

0575 - 22 90 45

ron@synensis.nl

Mark Dokter

Accountmanager

Synensis Barneveld

0342 - 76 72 88

mark@synensis.nl

Lisa Bove

Recruiter

Synensis Deventer

0570 - 76 60 10

lisa@synensis.nl

Marnix Arts

Accountmanager

Synensis Den Bosch

06 - 15 40 78 69

073 - 767 60 70

marnix@synensis.nl

Ralf Verhoef

Accountmanager

Synensis Nieuwegein

030 - 767 00 86

ralf@synensis.nl

Wouter Alken

Accountmanager

Synensis Apeldoorn

055 - 767 60 50

wouter@synensis.nl

Leroy Löevering

Accountmanager

Synensis Arnhem

026 - 767 60 04

leroy@synensis.nl

Julian Geijtenbeek

Recruiter

Synensis Arnhem

026 - 767 60 04

julian@synensis.nl

Wietze Timmermans

Accountmanager

Synensis Den Bosch

073 - 767 60 70

wietze@synensis.nl

Angelique Buhrs

Accountmanager

Synensis Amsterdam

020 - 767 01 67

angelique@synensis.nl

Tim Berends

Recruiter

Synensis Apeldoorn

055 - 767 60 50

tim@synensis.nl

Imke Takken

Recruiter

Synensis Zutphen

0575 - 22 90 45

imke@synensis.nl

Vincent Hendriks

Manager West

Synensis Amsterdam

06 - 54 70 56 41

020 - 767 01 67

vincent@synensis.nl

André de Jong

Accountmanager Steigerbouw

Synensis Apeldoorn

06 - 53 80 87 69

055 - 767 60 50

andre@synensis.nl

Jeffrey Hazelaar

Accountmanager

Synensis Barneveld

0342 - 76 72 88

jeffrey@synensis.nl

Philip Cossee

Recruiter

Synensis Apeldoorn

055 - 767 60 50

philip@synensis.nl

Jesse Voorbij

Accountmanager

Synensis Amsterdam

020 - 767 01 67

jesse@synensis.nl

Cynthia Baljet

Recruiter

Synensis Nieuwegein

030 - 767 00 86

cynthia@synensis.nl

Mariam Niazi

Accountmanager

Synensis Nieuwegein

030 - 767 00 86

mariam@synensis.nl

Ceyda Karaman

Recruiter

Synensis Den Bosch

073 - 767 60 70

ceyda@synensis.nl

Jesse Tieltjes

Accountmanager

Synensis Apeldoorn

055 - 767 60 50

j.tieltjes@synensis.nl

Lars Kluiwstra

Accountmanager Steigerbouw

Synensis Apeldoorn

06 - 31 77 82 55

055 - 767 60 50

lars@synensis.nl

Fien Luiten

Accountmanager

Synensis Amsterdam

020 - 767 01 67

fien@synensis.nl

Dina Al Moallem

Recruiter

Synensis Apeldoorn

055 - 767 60 50

dina@synensis.nl

Johan Bosch

Accountmanager

Synensis Apeldoorn

055 - 767 60 50

johan@synensis.nl

Sebastiaan Bedner

Recruiter

Synensis Deventer

0570 - 76 60 10

sebastiaan@synensis.nl

Jean Grandjean

Regiomanager

Synensis Apeldoorn

06 - 15 09 82 34

055 - 767 60 50

jean@synensis.nl

Rob Marks

Regiomanager

Synensis Barneveld

06 - 46 60 32 18

0342 - 76 72 88

rob@synensis.nl

Ellen Schippers

Financieel Medewerkster

Synensis Apeldoorn

055 - 767 60 50

ellen@synensis.nl

Marjolyn de Groot

Backoffice Medewerkster

Synensis Apeldoorn

055 - 767 60 50

marjolyn@synensis.nl

Richelle de Jong

Backoffice Medewerkster

Synensis Apeldoorn

055 - 767 60 50

richelle@synensis.nl

Willem Theunissen

Sales Manager

Synensis Apeldoorn

06 - 15 07 19 55

055 - 767 60 50

willem@synensis.nl

Henri Schiphorst

Financieel Manager

Synensis Apeldoorn

055 - 767 60 50

henri@synensis.nl

Gert Jan Harbers

Operationeel Manager

Synensis Apeldoorn

055 - 767 60 50

gertjan@synensis.nl

Jaap de Klerk

Directeur

Synensis Apeldoorn

055 - 767 60 50

jaap@synensis.nl