fbpx

Met plezier naar je werk gaan zorgt voor een glimlach. Gemotiveerd en ervaren personeel waarborgt de continuïteit binnen uw organisatie. De juiste mix tussen beiden maakt het verschil!

Ik wil graag kennismaken

Werken in branches waar we verstand van hebben, weten waar we over praten en ons vak verstaan, Synensis zorgt voor de juiste mensen op de juiste plek!

Als mensen op de juiste plek zitten en een baan hebben die bij hun interesse, ambities en mogelijkheden past, gaan ze met plezier naar hun werk. Dan pas komen hun talenten echt tot bloei en kunnen ze het verschil maken. Dat geldt zowel voor de mensen die via ons een baan vinden, gedetacheerd of uitgezonden worden, als voor onze eigen mensen.

Onze externe missie is het vinden van de beste combinatie van mensen en hun baan. Zeg maar, de ideale match tussen vraag en aanbod. Daarom bouwen wij aan langdurige relaties met onze klanten, leveranciers en onze eigen mensen. Open communicatie staat hierbij hoog in ons vaandel! Onze interne missie is het bieden van een optimale balans tussen werk, opleiding en privé voor al onze eigen medewerkers. Wil je meer weten over onze manier van werken of over de verschillende diensten die wij verlenen, aarzel niet om contact op te nemen. Wij komen graag - en geheel vrijblijvend! - langs.

Ons team met een missie

Zoek contactpersoon

Tecilla Nebig

Vestigingsmanager

Synensis Apeldoorn

055 - 767 60 50

tecilla@synensis.nl

Niek ten Broeke

Vestigingsmanager

Synensis Deventer

06 - 41 72 44 13

0570 - 76 60 10

niek@synensis.nl

Lars Kluiwstra

Vestigingsmanager

Synensis Den Bosch

06 - 31 77 82 55

073 - 767 60 70

lars@synensis.nl

Jur de Klerk

Vestigingsmanager

Synensis Barneveld

06 - 27 18 27 34

0342 - 76 72 88

jur@synensis.nl

Elmar van den Born

Accountmanager

Synensis Apeldoorn

055 - 767 60 50

elmar@synensis.nl

Roy van der Poel

Vestigingsmanager

Synensis Amsterdam

06 - 15 32 81 10

020 - 767 01 67

roy@synensis.nl

Jordy Stouten

Vestigingsmanager

Synensis Infra

06 - 15 07 80 69

055 - 767 60 26

jordy@synensis.nl

Danny Brand

Planner

Synensis Infra

06 - 52 79 30 60

055 - 767 60 26

danny@synensis.nl

Anneloes Vrolijk

Accountmanager Steigerbouw

Synensis Apeldoorn

055 - 767 60 50

anneloes@synensis.nl

Nick Sluijs

Accountmanager

Synensis Amsterdam

020 - 767 01 67

nick@synensis.nl

Bas Pol

Vestigingsmanager

Synensis Arnhem

06 - 21 48 35 23

026 - 767 60 04

bas@synensis.nl

Tara Eilander

Accountmanager

Synensis Deventer

0570 - 76 60 10

tara@synensis.nl

Marlo de Groot

Planner

Synensis Infra

06 - 27 22 56 32

055 - 767 60 26

marlo@synensis.nl

Johan Bosch

Accountmanager

Synensis Apeldoorn

055 - 767 60 50

johan@synensis.nl

Paul de Jong

Accountmanager

Synensis Apeldoorn

06 - 51 77 61 56

055 - 767 60 50

paul@synensis.nl

André de Jong

Accountmanager Steigerbouw

Synensis Apeldoorn

06 - 53 80 87 69

055 - 767 60 50

andre@synensis.nl

Mark Dokter

Accountmanager

Synensis Barneveld

0342 - 76 72 88

mark@synensis.nl

Mathijs Schuurman

Accountmanager

Synensis Arnhem

026 - 767 60 04

mathijs@synensis.nl

Marnix Arts

Accountmanager

Synensis Den Bosch

073 - 767 60 70

marnix@synensis.nl

Koen Burgwal

Accountmanager

Synensis Apeldoorn

055 - 767 60 50

koen@synensis.nl

Wietze Timmermans

Accountmanager

Synensis Den Bosch

073 - 767 60 70

wietze@synensis.nl

Rowan Bruyn

Accountmanager

Synensis Amsterdam

020 - 767 01 67

rowan@synensis.nl

Ralf Verhoef

Accountmanager

Synensis Apeldoorn

055 - 767 60 50

ralf@synensis.nl

Frank Arts

Vestigingsmanager

Synensis Nieuwegein

030 - 767 00 86

frank@synensis.nl

Jean Grandjean

Regiomanager

Synensis Apeldoorn

06 - 15 09 82 34

055 - 767 60 50

jean@synensis.nl

Rob Marks

Regiomanager

Synensis Apeldoorn

06 - 46 60 32 18

055 - 767 60 50

rob@synensis.nl

Kevin van de Pol

Regiomanager

Synensis Apeldoorn

06 - 31 93 88 52

055 - 767 60 50

kevin@synensis.nl

Richelle de Jong

Financieel Medewerkster

Synensis Apeldoorn

055 - 767 60 50

richelle@synensis.nl

Willem Theunissen

Sales Manager

Synensis Apeldoorn

06 - 15 07 19 55

055 - 767 60 50

willem@synensis.nl

Henri Schiphorst

Financieel Manager

Synensis Apeldoorn

055 - 767 60 50

henri@synensis.nl

Gert Jan Harbers

Operationeel Manager

Synensis Apeldoorn

055 - 767 60 50

gertjan@synensis.nl

Jaap de Klerk

Directeur

Synensis Apeldoorn

055 - 767 60 50

jaap@synensis.nl