Met plezier naar je werk gaan zorgt voor een glimlach. Gemotiveerd en ervaren personeel waarborgt de continuïteit binnen uw organisatie. De juiste mix tussen beiden maakt het verschil!

Ik wil graag kennismaken

Werken in branches waar we verstand van hebben, weten waar we over praten en ons vak verstaan, Synensis zorgt voor de juiste mensen op de juiste plek!

Als mensen op de juiste plek zitten en een baan hebben die bij hun interesse, ambities en mogelijkheden past, gaan ze met plezier naar hun werk. Dan pas komen hun talenten echt tot bloei en kunnen ze het verschil maken. Dat geldt zowel voor de mensen die via ons een baan vinden, gedetacheerd of uitgezonden worden, als voor onze eigen mensen.

Onze externe missie is het vinden van de beste combinatie van mensen en hun baan. Zeg maar, de ideale match tussen vraag en aanbod. Daarom bouwen wij aan langdurige relaties met onze klanten, leveranciers en onze eigen mensen. Open communicatie staat hierbij hoog in ons vaandel! Onze interne missie is het bieden van een optimale balans tussen werk, opleiding en privé voor al onze eigen medewerkers. Wil je meer weten over onze manier van werken of over de verschillende diensten die wij verlenen, aarzel niet om contact op te nemen. Wij komen graag - en geheel vrijblijvend! - langs.

Ons team met een missie

Zoek contactpersoon

Kom jij hier te staan?

Planner bij Synensis Infra

Bekijk de vacature

PIKETDIENST

VERKEERSREGELAARS

Synensis Infra

06 - 11 05 24 19

Tecilla Nebig

Recruitment Manager

Synensis Apeldoorn

06 - 29 03 36 07

055 - 767 60 50

tecilla@synensis.nl

Niek ten Broeke

Sales Manager

Synensis Deventer

06 - 41 72 44 13

0570 - 76 60 10

niek@synensis.nl

Jur de Klerk

Planner

Synensis Infra

06 - 52 79 30 60

055 - 767 60 26

jur@synensis.nl

Koen Burgwal

Accountmanager

Synensis Apeldoorn

055 - 767 60 50

koen@synensis.nl

Rowan Bruyn

Officemanager

Synensis Amsterdam

06 - 15 32 81 10

020 - 767 01 67

rowan@synensis.nl

Ron Jansen

Recruiter

Synensis Zutphen

0575 - 22 90 45

ron@synensis.nl

Mark Dokter

Officemanager

Synensis Barneveld

0342 - 76 72 88

mark@synensis.nl

Marnix Arts

Officemanager

Synensis Den Bosch

06 - 15 40 78 69

073 - 767 60 70

marnix@synensis.nl

Jordy Molemans

Recruiter

Synensis Deventer

0570 - 76 60 10

j.molemans@synensis.nl

Ralf Verhoef

Officemanager

Synensis Nieuwegein

030 - 767 00 86

ralf@synensis.nl

Julian Geijtenbeek

Recruiter

Synensis Arnhem

026 - 767 60 04

julian@synensis.nl

Celine Nijsen

Recruiter

Synensis Amsterdam

020 - 767 01 67

celine@synensis.nl

Wietze Timmermans

Accountmanager

Synensis Den Bosch

073 - 767 60 70

wietze@synensis.nl

Naomi Stapper

Recruiter

Synensis Nieuwegein

030 - 767 00 86

naomi@synensis.nl

Angelique Buhrs

Recruiter

Synensis Amsterdam

020 - 767 01 67

angelique@synensis.nl

Erik de Ruiter

Recruiter

Synensis Deventer

0570 - 76 60 10

erik@synensis.nl

Tim Berends

Recruiter

Synensis Apeldoorn

055 - 767 60 50

tim@synensis.nl

Niels Rondeel

Recruiter

Synensis Zutphen

0575 - 22 90 45

niels@synensis.nl

Imke Takken

Recruiter

Synensis Zutphen

0575 - 22 90 45

imke@synensis.nl

Vincent Hendriks

Sales Manager

Synensis Amsterdam

06 - 54 70 56 41

020 - 767 01 67

vincent@synensis.nl

Lars Tabbers

Planner

Synensis Infra

06 - 27 22 56 32

055 - 767 60 26

l.tabbers@synensis.nl

Maaike Kaal

Recruiter

Synensis Arnhem

026 - 767 60 04

maaike@synensis.nl

Jeffrey Hazelaar

Recruiter

Synensis Barneveld

0342 - 76 72 88

jeffrey@synensis.nl

Philip Cossee

Recruiter

Synensis Apeldoorn

055 - 767 60 50

philip@synensis.nl

Dylan van der Haar

Recruiter

Synensis Apeldoorn

055 - 767 60 50

dylan@synensis.nl

Jesse Voorbij

Recruiter

Synensis Amsterdam

020 - 767 01 67

jesse@synensis.nl

Ceyda Karaman

Recruiter

Synensis Den Bosch

073 - 767 60 70

ceyda@synensis.nl

Jesse Tieltjes

Recruiter

Synensis Apeldoorn

055 - 767 60 50

j.tieltjes@synensis.nl

Lars Kluiwstra

Accountmanager Steigerbouw

Synensis Apeldoorn

06 - 31 77 82 55

055 - 767 60 50

lars@synensis.nl

Johan Bosch

Accountmanager

Synensis Apeldoorn

055 - 767 60 50

johan@synensis.nl

Jean Grandjean

Regiomanager

Synensis Apeldoorn

06 - 15 09 82 34

055 - 767 60 50

jean@synensis.nl

Rob Marks

Regiomanager

Synensis Barneveld

06 - 46 60 32 18

0342 - 76 72 88

rob@synensis.nl

Jannigje Wijnveld

Marketing Medewerkster

Synensis Apeldoorn

055 - 767 60 50

jannigje@synensis.nl

Ellen Schippers

Financieel Medewerkster

Synensis Apeldoorn

055 - 767 60 50

ellen@synensis.nl

Richelle de Jong

Backoffice Medewerkster

Synensis Apeldoorn

055 - 767 60 50

richelle@synensis.nl

Joris Brouwer

HR

Synensis Apeldoorn

055 - 767 60 50

joris@synensis.nl

Willem Theunissen

Sales Manager

Synensis Apeldoorn

06 - 15 07 19 55

055 - 767 60 50

willem@synensis.nl

Henri Schiphorst

Financieel Manager

Synensis Apeldoorn

055 - 767 60 50

henri@synensis.nl

Gert Jan Harbers

Operationeel Manager

Synensis Apeldoorn

055 - 767 60 50

gertjan@synensis.nl

Jaap de Klerk

Directeur

Synensis Apeldoorn

055 - 767 60 50

jaap@synensis.nl